FREELANCER SEO

Poznajmy się!

Jestem ekspertem ds. pozycjonowania stron internetowych, ale nie skupiam się wyłącznie na wskaźnikach SEO, ale przede wszystkim na celach biznesowych moich klientów.

Jestem ekspertem ds. pozycjonowania stron internetowych, ale nie skupiam się wyłącznie na wskaźnikach SEO, ale przede wszystkim na celach biznesowych moich klientów.

#wiecejnizseo

wypełniacz o mnie
wypelniacz responsywny

Dlaczego?

Bo od większego ruchu na stronie nie zwiększą się Twoje zyski. Od kilku lat obserwuję, że wiele stron internetowych ma ogromny potencjał, ale z wielu powodów nie udaje im się rozwinąć działalności online.

Obserwowałem też, jak klienci różnych agencji SEO otrzymywali raporty, które pięknie wyglądały, zawierały mnóstwo danych, ale niewiele z nich wynikało. Działania nie były pokazywane transparentnie, a co gorsza mimo istniejącego potencjału efekty pozycjonowania pozostawiały wiele do życzenia.

Pomyślałem, że można robić to o wiele lepiej. Nie chować się za rozbudowanymi raportami, które mają pokazywać rzekomy ogrom pracy, tylko mówić klientom wprost, co i dlaczego należy zrobić, a później właśnie za to się rozliczać. Bez handlowców, accountów i całej tej agencyjnej otoczki.

Postanowiłem działać samodzielnie – dzięki temu mam pełną kontrolę nad tym, co robię i w jaki sposób. Transparentna współpraca ułatwia pracę nad efektami, a to na tym jako freelancerowi SEO zależy mi najbardziej.

Pracowałem w kilku agencjach SEO przez ponad osiem lat. W ostatnich latach obsługiwałem najtrudniejszych klientów i najwyższe budżety. Pozwoliło mi to poznać najlepsze praktyki, jakie wykorzystuje się w SEO i SXO. Mimo że mierzyłem się z różnymi ograniczeniami, zawsze starałem się tworzyć indywidualne strategie i plany działań, uwzględniające branżę, budżet i potrzeby klienta. Wymagałem od siebie więcej, ale czułem, że nie mogę w pełni realizować swoich pomysłów.

semantek freelancer seo

Dzisiaj jestem
freelancerem SEO.

Nie dlatego, że uważam, że wszystkie agencje robią złą robotę, bo tak nie jest – nie można generalizować. Sam pracowałem najpierw jako copywriter, a później przeszedłem do działu SEO i awansowałem od młodszego specjalisty do eksperta.

W tym czasie widziałem wiele zarówno bardzo dobrych kampanii SEO, jak i totalnie położonych, które były przepaleniem budżetu. Jak zawsze jakość pracy jest kwestią mocno indywidualną i nie inaczej jest w przypadku agencji SEO.

I uważam, że nie ma rzeczy zrobionych tak dobrze,
aby nie można było ich zrobić lepiej.

To właśnie dlatego skupiam się przede wszystkim na realizacji celów biznesowych. Tak jak w branży trzeba się ciągle uczyć nowych rzeczy, tak i ja wychodzę z założenia, że zawsze mogę zrobić coś jeszcze lepiej – mimo dużego doświadczenia cały czas szukam różnych sposobów, by zwiększyć zyski klientów, bo wiem, że każdy przypadek wymaga nieco innego podejścia.

Chcę pracować z klientami, którzy lubią to, co robią – wspólnie będzie nam łatwiej wypracować efekty. Otwarty klient to klient, który podobnie jak ja szuka sposobu na to, by biznes mógł rosnąć i np. jest w stanie bez wyrzutów sumienia zmienić kierunek strategii SEO, jeśli można dzięki temu osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. I nie ma przy tym znaczenia, czy będzie to duży e-commerce, czy niewielka firma usługowa działająca lokalnie.

Cenię szczerość
i transparentną współpracę.

Mieszkam blisko lasu i jestem w nim na spacerze przynajmniej raz dziennie (choćby dlatego, że chodzę na spacery z dwoma psami). Obecność natury wspiera kreatywne myślenie, którego potrzebuję, by tworzyć skuteczne kampanie SEO. Oczywiście w lesie przede wszystkim odpoczywam, ale…

Moje zaangażowanie w proces pozycjonowania sprawia, że nawet tam potrafię myśleć o tym, co jeszcze mogę zrobić, żeby zapewnić swoim klientom jeszcze większą liczbę klientów. Las sprzyja wyciszeniu i refleksji.

Prywatnie interesuję się marketingiem i reklamą, lubię czytać książki przede wszystkim o rozwoju osobistym, trenuję na siłowni i jeżdżę rowerem. Każdą wolną chwilą staram się poświęcać mojej rodzinie, która jest dla mnie bardzo ważna, a jej częścią są również dwa pieski rasy gryfonik brukselski – Rocky i Benji.

Chcesz porozmawiać? Zapraszam na konsultacje SEO.

GALERIA ZDJĘĆ

wypełniacz galeria