OPINIE I REFERENCJE

Zobacz co piszą o mnie moi klienci!

#wiecejnizseo

Opinie

Świetna współpraca, merytoryczne wsparcie i efekty 😉 Polecam Piotra i jego wiedzę każdemu w pracy z bratem googlem ;-D Współpracujemy 3 rok, to chyba najlepsza rekomendacja!

Anna Reczek – Ampgroup.com.pl

Pierwsza firma, która rzetelnie, terminowo ,profesjonalnie i z indywidualnym podejściem zajęła się naszą stroną internetową. Wiedzą co robią i robią to napewno dużo lepiej od konkurencji. Na 100 % firma godna polecenia.

Artur Filipek – Rollety.pl

Z firmą Semantek współpracujemy już od paru lat. Od początku do dnia dzisiejszego konsekwentnie poprawia się nasza widoczność w wyszukiwarce. Gorąco polecamy ze względu na elastyczne podejście i skuteczność.

Damian Rost – Delcaso.pl

Usługi tej firmy polecam każdemu, kto oczekuje profesjonalnego i indywidualnego podejścia do pozycjonowania strony internetowej. Rzetelnie sporządzony audyt oraz zaangażowanie w zgłębienie specyfiki mojej branży okazały się solidną podstawą do osiągnięcia celów, jakie na początku ustaliliśmy. Wszelkie moje wątpliwości są rozwiewane na bieżąco, a działania modyfikowane w miarę potrzeb. Czuję, że współpracuję z ludźmi z pasją, dla których nadrzędnym celem jest zrozumienie potrzeb klienta. Dzięki wielkie i oby tak dalej 🙂

Paulina Budzińska – Twoja-rehabilitacja.pl

Z Semantek współpracuję od wielu miesięcy. Od samego początku widać było pełen profesjonalizm. Praca Pana Piotra i jego zespołu przekłada się na stabilny wzrost wyników SEO naszej firmy w Polsce. Zdecydowanie polecam Semantek, jako sprawdzonego partnera w SEO.

Maciej Cupiał – Calendesk.com

Super firma i współpraca polecam w 100 %

Adrian Piechowiak – Szklany-raj.pl

Artur Stelmaszyk – Apsdata.com.pl

Polecam usługi firmy Semantek Piotr Skrzypek. Pan Piotr sumiennie wywiązuje się ze swojej pracy. Aktywnie uczestniczy w rozwoju strony, służy fachowym doradztwem.

Wojtek Adamczewski – S-control.pl

Referencje