Link building

Nie wiesz, jak zdobyć wartościowe linki?

Zleć przygotowanie strategii link buildingu!

#wiecejnizseo

To pierwszy krok do tego, by zwiększyć widoczność Twojej strony internetowej.

Nawet jeśli nie masz wiedzy technicznej.

Zamawiam strategię link buildingu już teraz!

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Walczysz o wysoką pozycję w Google? Twoim sprzymierzeńcem jest nie tylko content writing. Link building bywa często zaniedbywany, ale trudno osiągnąć zadowalające efekty bez wysokiej jakości linków. Jednak jak uzyskać linkowanie w krótkim czasie i nie narazić się przy tym algorytmom Google? Nie jest to niestety łatwe i wymaga sporego doświadczenia. Dlatego skorzystaj z mojej oferty i nie martw się dłużej o SEO link building.

SEO link building – czy warto?
SEO link building – czy warto?
Link building SEO – na czym polega?
Link building SEO – na czym polega?
SEO link building – czy warto?
SEO link building – czy warto?
CZYTAJ WIĘCEJ
Link building SEO – na czym polega?
Link building SEO – na czym polega?
CZYTAJ WIĘCEJ
01 pozycjonowanie stron

SEO link building – czy warto?

Pozyskiwanie wartościowych linków to niezawodny sposób na przyspieszenie efektów pozycjonowania. Niektórzy jednak bagatelizują link building SEO, stawiając na “naturalne” pozyskiwanie linków. Taka strategia polega na pozostawianiu link buildingu samym użytkownikom internetu, którzy w założeniu mają sami wstawiać linki do wartościowych wpisów na forach czy blogach. Taka taktyka rzadko się jednak sprawdza.

Po pierwsze, efekty naturalnego link buildingu pojawiają się dość powoli. Jeśli Twoja konkurencja korzysta z usług agencji SEO (a zapewne tak jest) szybko Cię wyprzedzi w wynikach wyszukiwania. Po drugie, nie masz wpływu na to, w jakich miejscach użytkownicy wstawiają linki do Twojej domeny. Może się okazać, że cytują Cię na podejrzanych stronach, co może być postrzegane przez roboty Google jako nieuczciwe metody pozycjonowania.

Link building SEO – na czym polega?

Poprawnie przeprowadzony link building Google polega przede wszystkim na pozyskiwaniu wysokiej jakości linków z wiarygodnych stron. Mogą być to artykuły gościnne, artykuły sponsorowane, katalogi, wpisy na stronach zapleczowych itp.

Najlepiej, kiedy linki pochodzą ze stron powiązanych tematycznie. Nie tylko dlatego, że wygląda to dobrze pod kątem wyszukiwarki. Dzięki temu na Twoją stronę może trafić potencjalny klient, który jest zainteresowany daną tematyką.

Z jednej domeny możesz pozyskać kilka linków, jednak warto zachować umiar. Z punktu widzenia algorytmów lepiej wygląda linkowanie prowadzące z kilku różnych stron. Pamiętaj jednak, że o wiele ważniejsza niż liczba linków, jest ich jakość.

Być może trudno w to uwierzyć, ale wciąż zdarzają się agencje, które oferują pozyskiwanie linków dzięki publikacji precli na podejrzanych stronach. Jednak nie muszę Cię chyba przekonywać, że takie działania mogą Ci tylko zaszkodzić. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystkie linki pochodzą z wiarygodnych źródeł, zgłoś się do mnie.

zaleta 2

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia

Pozyskiwanie wartościowych linków jest procesem bardzo pracochłonnym. Nie musisz się jednak zajmować tym samodzielnie. Powierz link building mnie, a ja zajmę się stopniowym pozyskiwaniem linków z wartościowych witryn. W ramach swoich usług przygotuję dla Ciebie teksty katalogowe, artykuły sponsorowane i wiele więcej. Będą to wartościowe treści, które są nie tylko zgodne z zasadą tworzenia tekstów pod SEO, lecz również mają merytoryczną wartość dla Twoich klientów. Stanowią więc wartość pod kątem pozycjonowania, a także mają działanie marketingowe.

Skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy zakres usług w zakresie link buildingu.